Доставка і повернення

Працюємо у воєнний час понеділок - неділя з 10:00 до 22:00;

Доставляємо в будь-яку безпечну точку міста за 1 годину - 1,5 години.

Доставка 70 грн.

Оплата може бути за безготівковим розрахунком через сайт або при отриманні (кур'єр приїде з терміналом), або готівкою.

Замовлення приїде швидше за Теслу, зберігши тепло й аромат свіжоприготованої з любов'ю страви!

Доставку по Харкову можна оформити кількома способами:

1. Через наш сайт. Перегорніть наше меню, виберіть позиції, що Вас цікавлять, і перемістіть їх у кошик. Потім виберіть доставку або самовивіз (При самовивозі кешбек 10%). Якщо Ви обрали адресну доставку, Вам потрібно вказати адресу місця призначення і спосіб оплати. Далі дочекайтеся дзвінка оператора протягом 10 хвилин.

2. По телефону. Набравши наш сервіс, обговоріть усі деталі з оператором, і (о, диво!) він сам заповнить усю необхідну інформацію за Вас. Вам залишається тільки почекати всього лише 20 хвилин, поки приготується Ваша страва і дзвінка від кур'єра, який повідомить коли прибуде.Умови обміну та повернення

Обмін та повернення товару здійснюється згідно закону України про захист прав споживачів та Постанови КМУ від 19.03.1994 №172, якою визначено перелік товарів належної якості, що не підлягають поверненню. В цьому переліку є продовольчі товари.

Відповідно до даних нормативних актів обміну чи поверненню підлягають тільки продукти харчування неналежної якості. На вимогу покупця може бути здійснено обмін або повернення сплачених коштів.

Термін повернення складає до 1.5 години з моменту звернення покупця з даною проблемою. Тел. для звернень: (063) 329 56 69